Drzwi podnoszono-przesuwne HST oraz modele przesuwne wyglądają bardzo stylowo i estetycznie. Są częstym wyborem do wnętrz nowoczesnych, w których mogą łączyć na przykład salon z ogrodem lub tarasem. Dostępnych rozwiązań jest jednak wiele. Jak jednak wybrać systemy drzwiowe tego typu?

Drzwi podnoszono-przesuwne HST – nowoczesny wygląd

Drzwi podnoszono-przesuwne HST pozwalają odpowiednio zagospodarować wolną przestrzeń – zajmują niewiele miejsca w porównaniu do modeli skrzydłowych. Wyróżnia je nowoczesny design, łatwe użytkowanie, trwałość i komfort.

Drzwi przesuwne maja też inne zalety. Dzięki zastosowaniu systemu drzwi przesuwnych  możesz zaoszczędzić sporo przestrzeni, co ma znaczenie w niemal każdym pomieszczeniu. W wielu wnętrzach drzwi rozwierane nie mieszczą, a drzwi przesuwne są dobrą i rozsądną alternatywą.

Dzięki przesuwnym systemom drzwiowym można wybrane pomieszczenie nieco poszerzyć, łącząc salon czy jadalnię z ogrodem, czyli z przestrzenią zewnętrzną. Wiele takich ciekawych rozwiązań ma w ofercie firma Deceuninck. Systemy ponoszono-przesuwne Deceuninck to stabilność, wytrzymałość i imponująca żywotność.

Drzwi podnoszono-przesuwne HST – charakterystyka

Drzwi podnoszono-przesuwne HST od Deceuninck są komfortowe i wygodne w użytkowaniu. Dzięki nim możesz doświetlić wnętrze światłem naturalnym. Dzięki systemom podnośno-przesuwnym można łatwo poszerzyć domową przestrzeń o dodatkową powierzchnię. Bardzo dobre właściwości termoizolacyjne poprawią efektywność energetyczną domu.

Są dostępne w standardzie na skrzydle o wysokości przekroju 100 mm. Alternatywą będą nowoczesne profile dla zabudowy przeszklenia o wysokości przekroju 45 mm. Taki przekrój pozwala na jeszcze większy dopływ światła, poza tym jego zaletą jest też nowoczesny design ramy okiennej. Systemy przesuwne i podnoszono-przesuwne charakteryzują się smukłą budową, elegancją, estetyką, intuicyjną obsługą i komfortem w trakcie użytkowania.

Systemy drzwiowe Deceuninck – swoboda podczas urządzania domu

Drzwi Deceuninck gwarantują też komfort, wysoką szczelność, ciepło, ochronę przed zewnętrznymi czynnikami i świetne właściwości termoizolacyjne. Sprawdzą się na przykład między salonem i ogrodem, ale także dwoma pokojami niewielkiej wielkości czy też między sypialnią a garderobą.

Polecane systemy drzwiowe marki Deceuninck mają też wiele innych zalet i nowatorskich rozwiązań – jak na przykład stalowe wzmocnienia ram, wielokomorowa budowa profili czy też progi o podwyższonych standardach termoizolacyjnych.